25 червня у селі Звірів Підгайцівської громади проходила Всеукраїнська акція  "Малюй з БУР".

До Дня Конституції України створили кілька патріотичних муралів навпроти місцевої церкви.

Голова Молодіжна ради при Підгайцівській сільській раді Ольга Кобилянська розповіла, для того, щоб взяти участь у акції "Малюй з Бур" від волонтерського руху Будуємо Україну Разом  -  заповнила реєстраційну онлайн-форму для координаторів, що згодом дало змогу отримати всі необхідні матеріали, фарби для малювання від організаторів.

«Дякуємо усім волонтерам, усім хто допомагав, особливо членам Молодіжної ради, їх сім'ям, які долучилися, до акції, представникам Підгайцівської сільської ради, старості Сергію Панасовичу за всебічну підтримку та усім небайдужим! Тепер частинка нашої громади стала ще кращою. Дякуємо за чудову Всеукраїнську акцію!», - прокоментувала голова молодіжної ради на сторінці ради у Фейсбуку.

Відвідав місце створення муралів заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук. «Мої діти дуже люблять малювати, тож ми усією сім'єю приїхали, аби підтримати патріотичний дух та зробити кілька мазків. Дякуємо молоді, що розфарбовує воєнні будні громади у яскраві кольори!», - зазначив посадовець.