У селі Лище Підгайцівської громади 26 червня відбувся благодійний ярмарок «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» з нагоди Дня Конституції України, під час якого назбирали 53261 грн. на тепловізор для захисників України.


Розпочали зустріч спільною Молитвою представників різних конфесій села Лище за українських воїнів, їх родини та всіх українців, звернулись до неба з проханням про милість Господню та благословення на Мир в Україні.

З вітальним словом та подякою за гарну справу звернулися до учасників благодійної акції Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк та його заступники Валентин Приходько та Олександр Бляшук.

На імпровізованій у патріотичному стилі сцені у подвір’ї БК села Лище тішили гостей художні номери у виконанні аматорів сцени від клубних закладів громади, вокального гурту церкви ХВЄ села Лище.

Звідусіль було чути приємний аромат процесу приготування ухи від РК "Сазан" та плову від Церкви Преображення. Та й місцеві господині годували всіх досхочу смаколиками: дерунами, молодою картоплею, домашньою випічкою, солодощами.

Впродовж кількох годин дорослі та малеча брали участь у майстер-класах, які підготували для них  педагоги Лищенської школи, працівники БК села Липини та місцевого садочка: формували повітряні кульки у незвичних тварин, виготовляли композиції з соломи,  прикрашали екоторбинки патріотичними малюнками і написами, декорували пряники.  А для найменших дітлахів влаштували розваги на батутах.

На полицях місцевої ярмарки можна було придбати сувеніри та книги. 

Найочікуванішим завершальним етапом ярмаркування в цей день був аукціон, під час  якого, змагаючись «Хто більше», учасники придбали: м'які іграшки песика "Патрона" та Гусака "захисника" від місцевого виробника іграшок "Тигрес"; дерев'яні поробки ручної роботи умільця Василя Курила; картини учнів Лищенського ліцею; брендову продукцію з логотипом Підгайцівської сільської ради та інше.

 
Загальний результат виявився чудовим, адже коштів у скарбничці вистачить на придбання тепловізора для наших захисників.

Щиро дякуємо всім, хто долучився за вашу роботу, за спільну молитву, за згуртованість та активну громадянську позицію. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!