Патріотичний Мурал з'явиться на одному з парканів села Звірів

Дата: 24.06.2022 14:42

Художників та любителів помалювати запрошують у село Звірів Підгайцівської громади, де 25 червня о 10 годині по вулиці Центральній на місцевому паркані малюватимуть Мурал у вигляді цитати з конституції України з елементами національної символіки.

Подія проходитиме в рамках акції з малювання муралів "Малюй з Бур" та приурочена до Дня Конституції України.

Голова Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді Ольга Кобилянська розповіла, для того, щоб  взяти участь у акції "Малюй з Бур" від Волонтерського руху Будуємо Україну Разом заповнила реєстраційну онлайн-форму для координаторів, що згодом дало змогу  організувати процес створення муралу у Звірові. «Цим малюнком буде  прикрашено місцевий  паркан. По проекту ми  отримуємо ескіз малюнку, білу, жовту та синю фарби, пензлики, рукавиці, інструкцію для проведення техніки безпеки, форму для підпису волонтерів та мерчБУРу», - розповіла координаторка.