Де у Луцькому районі можна збирати ягоди та гриби

Дата: 24.06.2022 11:47

У п’яти громадах Луцького району зняли обмеження на відвідування лісів відповідно до розпорядження голови Волинської обласної військової адміністрації від 13.06.2022 року №271 «Про введення в дію рішення ради оборони області (протокол №10 засідання ради оборони області від 07.06.2022 року).

Збирати дикорослі ягоди, гриби, відпочивати дозволили в лісах на території Ківерцівської, Рожищенської, Олицької та Цуманської селищних рад, за винятком місць розміщення блок-постів та визначених місць охоронних об’єктів.