Впроваджуємо нові реформи та вимоги в роботі ЗДО

Дата: 21.06.2022 14:23

21 червня 2022 року  фахівці центру професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради (далі Центр)  провели консультування керівників та методистів закладів дошкільної освіти Підгайціівської громади щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Директорка Центру Світлана Зінкевич розповіла про практичні аспекти самооцінювання закладу дошкільної освіти, ознайомила присутніх з вимогами, критеріями та індикаторами 4-х напрямків само оцінювання.

Разом з тим, звернули увагу на методику  оцінювання якості освітнього процесу ECERS – 3, яка рекомендована МОН.

Консультант центру Алла Юфімчук презентувала директорам методику «Використання Професійного  стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти».

Також, учасники зустрічі обговорили нормативно-правову документацію забезпечення діяльності ЗДО під час воєнного стану.
«Сподіваємось, що найближчим часом дошкільні навчальні заклади радо вітатимуть своїх вихованців, а всі нові підходи та сучасні практики будуть належним чином впроваджені у їх роботі», - зазначила Світлана Зінкевич.