Працівники відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради підвищили свою кваліфікацію

Дата: 20.06.2022 14:58

20 червня на базі Волинського регіонального центру підвищення кваліфікації 3 фахівців відділу соцзахисту населення Підгайцівської сільської ради підвищили кваліфікацію. Стажування проходило безпосередньо на робочих місцях.

Начальник відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської  Катерина Голубович, спеціалість відділу Ірина Томчук та фахівець із соціальної роботи Оксана Патрай вчилися за програмою «Питання реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення».

Онлайн -курс через платформу Zoom стосувався  реформування системи соціального захисту, здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства при наданні соціальної підтримки, соціальних послуг та прав дітей.

Особливу увагу лектори приділили роботі з пільговими категоріями населення в умовах воєнного стану.

Фото без описуПідвищення компетентності фахівців у вказаному напрямку сприятиме покращенню якості надання послуг населенню Підгайцівської громади.