У селі Піддубці Підгайцівської громади 19 червня відбувся концерт «За всіх людей з далека що віднині поряд…», присвячений Всесвітньому дню біженців.


У приміщенні місцевого Будинку культури зібралися мешканці старостату та  внутрішньо переміщені гості.

Ведуча культурного заходу - Тетяна Новосад, методист КЗ «Центр культури туризму молоді та спорту» привітала присутніх у залі та розповіла, що «Сьогодні ми вшановуємо силу та мужність людей, які були змушені покинути рідну домівку, ми прагнемо своєю увагою та теплом хоч на якусь мить створити у них відчуття - як вдома».


В цей день зі сцени лунали патріотичні пісні про наших мужніх воїнів, рідну землю, а око глядачів тішили національні українські вбрання, яскраві танцювальні номери у виконанні аматорів сцени Піддубцівського будинку культури та гостей з територій ведення бойових дій.


 По завершенню концерту, староста Олександр Романюк запросив присутніх до частувань за круглим столом: «Сподіваємося, що нашим мешканцям з числа внутрішньо переміщених осіб – сподобалось. Дякуємо всім, хто зголосився прийти за  участь, за активну громадянську позицію».