Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.06.2022 09:50

16 червня 2022 відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука.

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, начальниця Служби у справах дітей на розгляд комісії представила наступні питання:

1.    Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
2.    Про визначення способу участі батька О. у вихованні малолітніх дітей, А.  та Д.
3.    Про внесення змін у розпорядження Луцької  РДА щодо графіка способу участі батька Г. у вихованні малолітніх дітей, Р., С. та З.
4.    Про усунення перешкод громадянину Д. у вихованні та побаченні з дітьми.
5.    Про визначення способу участі батька Ю. у вихованні малолітньої дочки М.
6.    Про визначення способу участі батька К. у вихованні малолітньої дочки Д.
7.    Про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення громадянина М. батьківських прав відносно малолітнього Ю.

За результатами засідання були прийняті рішення з врахуванням найкращих інтересів дітей.

Також, на комісії обговорювали зі старостами необхідність посилення контролю у старостатах за дітьми у літній період у зв’язку з купаннями у водоймах без нагляду дорослих. Звернули увагу на необхідності підвищення контролю за сім’ями з дітьми без реєстрації місця проживання та внутрішньо переміщеними.