14.06.2022 року  відбувся  профілактичний рейд Служби у справах дітей спільно з фахівцем з соціальної роботи та у супроводі поліцейського офіцера селами Підгайцівської громади під назвою «Сім'я».

Фахівці обстежили 16 родин, в яких виховуються діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та 3 сім'ї опікунів/піклувальників, 1 особу з числа дітей-сиріт.

Члени рейдової групи провели профілактично-роз’яснювальні бесіди з батьками щодо належного виконання ними своїх обов’язків, а також щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, шкідливого впливу алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління на виховання, безпеку та права дітей. Наголосили на правилах поведінки та безпеці дітей у період літніх канікул. 


"Умови проживання в таких сім’ях різні, залежно від рівня матеріального забезпечення, ступеня вживання алкогольних напоїв, рівня розвитку батьків. Прикро, що в де-яких випадках вони далекі від ідеальних", - прокоментувала спеціаліст Служби у справах дітей Аліна Піскорська.


"За результатами проведених рейдів, на жаль, поки ми не маємо підстав зняти хоча б одну дитину з  контролю дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Служба і надалі стежитиме за станом виконання батьківських обов’язків не дуже відповідальних батьків", - прокоментувала начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк.