У Липинах пройшов відбірковий етап змагань чемпіонату кращих сільських спортсменів Підгайцівської громади з настільного тенісу

Дата: 15.06.2022 10:07

12 червня у Липинах інструктори зі спорту КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради провели черговий етап змагань з настільного тенісу, які йдуть у залік чемпіонату кращих сільських спортсменів Підгайцівської громади.

В результаті зіграних ігор, призові місця розподілились наступним чином:

1 місце - Юрій Павельчук;

2 місце – Ігор Горбач;

3 місце – Руслан Васильєв.

Перше місце серед жінок віддали єдиній учасниці, яка змагалася з чоловіками - Новосад Світлані.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Таким чином, у громаді відіграли всі відбіркові турніри з настільного тенісу, а фінальну гру чемпіонату кращих сільських спортсменів Підгайцівської громади з настільного тенісу запланували на кінець червня.

Вітаємо переможців змагань та дякуємо усім за участь, за активну життєву позицію.