15 червня – День захисту людей похилого віку

Дата: 15.06.2022 09:09

15 червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року (резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей. В Україні цей день називають Днем захисту літніх людей.

Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках. Адже, саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Українці завжди славився шанобливим ставленням до батьків та турботою про найстарших представників громади. Піклування про людей похилого віку, особливо в умовах воєнного стану – дуже важлива справа. Нажаль, літні люди найчастіше страждають від наслідків війни, особливо на територіях ведення активних бойових дій чи окупованих.
Тому дуже важливо приділяти увагу своїм батькам, літнім людям, дарувати їм свою любов та підтримку.
Не будемо про це забувати!