У ПІДГАЙЦЯХ ДЛЯ ДІТЕЙ ВЛАШТУВАЛИ РОЗВАГИ. ФОТО

Дата: 11.06.2022 19:27

10 червня для діток громади на місцевому стадіоні у Підгайцях провели серію розважальних активностей в рамках реалізації спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ». Спортивна частина  заходів з дітлахами проводиться за підтримки Асоціації футболу Волині.

Мета таких заходів - сприяти психологічному відновленню дітей після пережитого травматичного досвіду війни та подолання страхів.

Фото без описуФото без опису
За сприяння Служби у справах дітей, КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради, до проєкту активно долучили як внутрішньо переселених дітей, які проживають в громаді, так і місцеву малечу.

Фото без описуФото без опису
З учасниками на декількох локаціях почергово працювали психологи, медичний працівник та тренер. Діти знайомилися, грали різні рухливі ігри з футбольним м’ячем, змагались у естафетах спілкувалися та  розважалися.

Медичний волонтер у формі гри демонстрував та розказував про корисні та некорисні речі для здоров’я, про перші дії у випадку травм та інші цікавинки.

Всі отримали багато позитивних емоцій та подарунки від організаторів.