На території с. Хорлупи зробили благоустрій зупинки та розписали павільйон в українському стилі.ФОТО

Дата: 06.06.2022 15:39

На території с. Хорлупи Підгайцівської сільської ради зробили благоустрій зупинкового майданчика та розписали павільйон в українському стилі.

Зупинка знаходиться вздовж центральної дороги с. Хорлупи.

Соняшники, маки, тин з глечиками, україночка та логотип Підгайцівської громади з написами «Сила в об'єднанні», «Слава Україні» тішитимуть око яскравими фарбами місцевих мешканців, які очікуватимуть на громадський транспорт.

Староста Хорлупівського округу Василь Грудік розповів, що ще до початку війни з пропозицією облаштування зупинкового майданчика в с. Хорлупи звернувся до Підгайцівської сільської ради, адже зупинка була в занедбаному стані.

Підтримав ініціативу старости сільський голова Юрій Семенюк. Сільська рада ще минулого року здійснила облаштування твердим покриттям в середині та ззовні павільйону.

Василь Грудік не стримував радості та вдячності з приводу того, що місцева активна, творча молодь власноруч розписала та забрендувала зупинку логотипом громади. Староста дякував місцевим підприємцям-меценатам за підтримку: Вершиніну Олексію, Хрусю Івану, Новицькій Світлані, а також, працівникам старостату за роботу.

«Сподіваємось, що результат спільної праці у вигляді такої гарної, української зупинки і надалі надихатиме місцевих мешканців на гарні справи на благо рідної громади, а ми, в свою чергу, допомагатимемо», - зазначив сільський голова Юрій Семенюк.