З Днем журналіста

Дата: 06.06.2022 09:31

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста! Сьогодні вітаємо тих, хто у кадрі та поза ним, газетярів, радійників, працівників інтернет-видань, фотокорів, операторів, монтажерів та випускових редакторів.

Сьогодні, як ніколи, важить ваше слово, яке повинно бути голосом правди, надії та віри у світле майбутнє. Ви завжди на передовій та цілодобово на інформаційному посту.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай Вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!
Голова Підгайцівської сільської ради
Юрій Семенюк