До Дня захисту дітей у Липинському будинку культури організувати свято з майстер-класами з миловаріння, розписування печива та аеродизайну. Додали до свята й трохи танців.

Аби залучити чималу кількість дітей одночасно, розділили їх на групи. Одна під керівництвом Світлани Мартинюк, чаклувала: з’єднуючи певну кількість інгредієнтів у зазначеному порядку, діти створили блакитно-жовтий брусочок духмяного мила.

Інша група дітей у той час навчилася у директорки Липинського будинку культури Богдани Борис формувати повітряні кульки у чудернацьких тварин. Зараз це мистецтво називається – аеродизайн.

Після цього діти під наставництвом студенток Волинського фахового коледжу харчових технологій розписували імбирне печиво для себе та військових, які боронять Україну у зоні воєнних дій.

«Приємно вразило те, що дітки, розмалювавши багато печива, скуштували по одному, а решту лишили для гостинців військовим. І ми обов’язково відправимо його нашим бійцям, коли глазур підсохне. Майстерки для дітей – хороша ідея. Моя найменша донька часто відвідує майстер-класи й ми бачимо, що нові уміння, які дитина здобуває в іншому середовищі, позитивно впливають на усі сфери життя», - поділився враженнями один з організаторів, заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

У Липинській бібліотеці теж було святково - підбивали підсумки творчого конкурсу і нагородили переможців.  Завідувачка Неоніла Пастощук вручила усім подарунки від компанії «Тигрес». Леонід Гроголь теж скористався нагодою і подарував бібліотеці настільну гру, бо гра і книга – мають бути поруч. Граючись, діти вчаться.

Подарункові набори з іграшками, розмальовками та солодощами вручив усім учасникам майстер-класів староста Липинського старостинського округу Олександр Куць за сприяння Благодійного фонду Юрія Гупала.

«Позитивні емоції дітей – найбільша винагорода усім, хто працює разом з дітьми. Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи та порадував дітей корисним дозвіллям та подарунками», - підсумувала директорка Липинського будинку культури Богдана Борис.