Інформування мешканців громади про наявність у них податкового боргу. Земельний податок. Податок на нерухомість.

Дата: 02.06.2022 13:05

Шановні мешканці громади.

На виконання розпорядження голови Волинської військової адміністрації від 22.04.2022 р. №137 «Про забезпечення виконання доходів місцевих бюджетів здійснюється інформування мешканців громади про наявність у них податкового боргу за земельним податком та податком на нерухомість за попередні періоди з метою погашення.

Також, за адресами, зазначеними податковою службою, доносимо письмові повідомлення із сумами заборгованості та реквізитами для оплати.

Перевірте, чи відсутній у Вас податковий борг за посиланням.

Наголошуємо, що при сплаті поточного податкового зобов’язання чи податкового боргу необхідно вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)  фізичної особи якій  нараховано податок/борг, навіть в тому випадку, якщо платником є третя особа.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону Головного управління Державної податкової служби у Волинській області: (0332) 777 123