Оголошення про скликання сімнадцятої позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 01.06.2022 15:41

Сімнадцята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться

02.06.2022 року об 15:00

в приміщенні Підгайцівської сільської ради

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  сімнадцятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг в умовах воєнного стану.
  3. Про створення медичних пунктів тимчасового базування на території Підгайцівської сільської ради.
  4. Про  розміщення зовнішньої реклами.
  5. Про надання  дозволу  на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель СФГ «ЗОЛОТА НИВА».
  6. Про передачу в оренду земельних ділянок.
  7. Про затвердження Статуту Комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді у новій редакції.
  8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП при Підгайцівській сільській раді на 2022-2024 роки.
  9. Про затвердження правил благоустрою населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
  10. Про встановлення єдиного податку та ставок єдиного податку.
  11. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку
  12. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  13. Про встановлення транспортного податку на території Підгайцівської сільської ради.
  14. Про встановлення туристичного збору на території Підгайцівської сільської ради.
  15. Про затвердженн Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради.
  16. Про розгляд депутатських запитів.

Різне.