Ще у трьох старостатах громади визначились із кращими гравцями з настільного тенісу. ФОТО

Дата: 31.05.2022 09:32

У Звірові, Хорлупах та Борохові визначились із чемпіонами старостинських округів з настільного тенісу.

Організатори відзначили позитивну динаміку – учасників більшає, а це добре, бо і змагатися цікавіше, і більша кількість мешканців громади мала корисний відпочинок.

Отож, у Звірові переможці турніру серед чоловіків:

1 місце- Микола Палійчук

2 місце- Михайло Денисов,

3 місце- Василь Литвинчук

Серед жінок :

1 місце - Оксана Ойцюсь,

2 місце- Юлія Горбатюк.

Суддя - Степанчук Яна.

Учасники змагань у Звірівському старостинському окрузі зібрали 2050 гривень.

У Хорлупах за першість у тенісному турнірі теж змагались і чоловіки, і жінки.

1 місце виборов Тарас Пахолюк,

2 місце - Ірина Журавльова,

3 місце - Мар'яна Вовк.

Зібрали для ЗСУ – 1000 гривень.

Борохівчанка Олена Мартинюк здобула1 місце у турнірі із настільного тенісу, обігравши Олександра Ушканова – 2 місце та Юрія Гусака – 3 місце. Зібрали на благодійність – 290 гривень.

Нагадаємо, що усі зібрані під час змагань кошти підсумують та направлять на потреби місцевих мешканців, які боронять Україну у лавах ЗСУ. Фінальна гра чемпіонату Підгайцівської громади серед переможців старостинських округів буде у Підгайцях.

Дякуємо старостам та працівникам Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради за організацію спортивних змагань.

Вітаємо переможців змагань та дякуємо усім за участь та активну життєву позицію.