Благодійні кіноперегляди українського кіно в підтримку ЗСУ проходять у Підгайцівській громаді

Дата: 30.05.2022 12:07

2300 гривень зібрала Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді на підтримку наших військових, організувавши в громаді перегляди українського кіно чи фільмів про Україну.

Фото без описуФото без опису

«Чорний ворон» - у Піддубцях, «Ціна правди» - у Гаразджі, «Сторожова застава» - у Підгайцях. Більше 100 людей переглянули фільми у селах громади.

Фото без описуФото без опису

«Щиро дякуємо за відвідини гостям. Усі кошти будуть перераховані на Волонтерський штаб гуманітарної допомоги «Ангар»», - зазначила голова Молодіжної ради Ольга Кобилянська.

У планах організаторів – проведення кінопереглядів у Липинах, Лищі, Вишневі та інших селах громади.