Увага вакансії, працевлаштування

Дата: 30.05.2022 10:32

Луцька районна філія Волинського обласного центру зайнятості пропонує 33 вакансії для зареєстрованих громадян, які бажають працевлаштуватись:

апаратник оброблення зерна, виконавець робіт, водій автотранспортних засобів, електрик дільниці, закрійник, зоотехнік, інженер комірник, кухар, листоноша, лікар ветеринарної медицини, логіст, машиніст крана автомобільного, механік виробництва, оператор виробничої дільниці, оператор лінії з оброблення кольорових металів, оператор машинного доїння, оператор сушильного устаткування, офіціант, палітурник, підсобний робітник, слюсар-сантехнік, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, швачка.

Для довідок звертатись за адресою: м. Луцьк, вул. Конякіна, 2, або за телефонами (0332) 719500,719506,719589

Деталі за посиланням: Вакансії для громадян, які бажають працювати(зареєстровані  у  Луцькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості)