У Підгайцівській громаді відновлено роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Дата: 27.05.2022 11:16

Відповідно до постанови КМУ від 06.03.22 р. №209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателями яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану (зі змінами)»,  у Підгайцівській громаді відновлено роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Відповідно, відновлено можливість реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Послуги державного реєстратора у Підгайцівській сільській раді доступні з понеділка по середу з 08.00 до 16.30.