На рахунки переселенців Підгайцівської громади почали надходити кошти від ООН

Дата: 27.05.2022 10:48

Фото без описуНа рахунки переселенців Підгайцівської громади почали надходити кошти від Організації Об'єднаних Націй.

306 QR-кодів для отримання грошової допомоги від ООН видав за 2 тижні відділ соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради внутрішньо переміщеним особам, які нині проживають на території громади.

Угоду між Підгайцівською сільською радою та Всесвітньою продовольчою програмою ООН підписали 10 травня 2022 року.

Враховуючи те, що за одним кодом фінансову допомогу може отримати максимум троє членів сім'ї, прогнозуємо, що програмою охоплено більше пів тисячі осіб.

Грошова допомога від ООН складатиметься з виплати 2220 гривень на фізичну особу впродовж 1 місяця.