Оголошення про громадські слухання

Дата: 26.05.2022 10:44

27 червня о 10.00 у приміщенні Підгайцівської сільської ради Луцького району відбудуться громадські слухання з питання обговорення генеральних планів сіл Підгайці, Крупа, Липини, Звірів, Пальче.

Замовником є Підгайцівська сільська рада, а розробником - ТзОВ "ГЕО-ЛЕНДС".

Ознайомитися з проєктом документа державного планування, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: 45602, Волинська обл., Луцький р-н, с. Підгайці, приміщення сільської ради.

Зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування подаються до відділу містобудування та архітектури Підгайцівської сільської ради.

Відповідальна особа: сільський голова Підгайцівської сільської ради Семенюк Ю.М. (контактні дані: pidgayci@gmail.com).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 26.06.2022 року включно.

Подання пропозицій щодо проєкт слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. номер 555.