Проєкт Піддубцівського ліцею «Сlean lake – простір, що об’єднує» з облаштування шкільного ставка став одним з 9 переможців Всеукраїнського конкурсу «Екомрія»

Мрія шкільної спільноти щодо облагородження водойми поблизу ліцею знайшла підтримку в організаторів конкурсу.

Втілення задуму передбачало  облаштування екокласу на свіжому повітрі: встановлення лавочок, східців,  екологічних стежок і інформаційних табличок. Проєкт передбачав також додаткові можливості перебування в екокласі для дітей з особливими освітніми потребами.

Головна мета - перетворити територію ставка у молодіжний простір для «зелених» уроків, перерв, виховних та розважальних заходів, культурно-масових активностей. Завдяки організаторам конкурсу, для ліцею були закуплені і доставлені 10 лавочок для облаштування молодіжного простору біля шкільного ставка на суму 15 тис грн.

Школярі отримали нову локацію для проведення активних занять на свіжому повітрі.

«Масштабна екологічна ініціатива «Екомрія» спрямована на підтримку свідомих та відповідальних активістів. Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» упроваджується за фінансової підтримки компанії ДТЕК. Виконавцем проєкту є Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» у партнерстві з Міністерством освіти та науки України. Екологічні мрії збуваються, варто лише мати велике бажання та цілеспрямовано йти до мети», -  розповіла координатор проєкту Ольга Чухілевич.