У Підгайцівській громаді тривають турніри із настільного тенісу. ДЕТАЛІ

Дата: 24.05.2022 09:20

Товариські турніри із настільного тенісу щовихідних стали доброю традицією серед мешканців Підгайцівської громади.

Центр культури, туризму, молоді та спорту організував та вже провів змагання у Піддубцівському та Лищенському старостинських округах.

Учасники віком від 18 років мають змогу позмагатися у вправності та ще й стати благодійниками – усі зібрані під час змагань кошти підсумують та направлять на потреби місцевих мешканців, які боронять Україну у лавах ЗСУ.

У Лищі гра відбувалась у неділю 22 травня. Попри те, що настільний теніс не масовий вид спорту, учасники, аби зіграти кілька партій, приїжджали навіть із Струмівки.

Отож, вітаємо чемпіонів Лищенського старостинського округу, ними стали:

1. місце – Максим Дядюра із с. Лище
  2. місце – Віктор Михальчук із с.Струмівка
  3. місце – Іван Довмат із с.Воротнів

Найближчими вихідними позмагатися зможуть учасники у Романові, Борохові, Хорлупах, Звірові , Липинах та Підгайцях.

Усі охочих взяти участь у турнірі з настільного тенісу можуть зареєструватися за телефоном  - 0660522773. Буде чудово, якщо ви долучитись до збору коштів та посильний внесок у перемогу України.

Чемпіон Підгайцівської громади із настільного тенісу стане відомий під час фінальної гри серед переможців старостинських округів.