Оголошується онлайн-конкурс дитячих малюнків «Ми діти твої Україно»

Дата: 23.05.2022 12:22

КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради проводить конкурс, присвяченний Міжнародному дню захисту дітеи.

Для участі потрібно подати малюнок на тему «Ми діти твої Україно»!

Роботи розглядатимуться журі у трьох номінаціях онлайн-конкурсу:

• Молодша група (віком до 8 років);
• Середня група (віком від 9 до 13 років);
• Старша група (віком від 14 до 17 років).

Конкурсна робота виконується в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А 3 або А 4.

Кожен учасник може надіслати 1 малюнок в електронному вигляді на адресу  kyltyra_pidgayci@ukr.net  у форматі JPG, GIF, PNG
Етапи проведення конкурсу:

I етап – прийом конкурсних робіт з 20.05.2022 року до 27.05.2022 року. Голосування за конкурсні роботи до 31.05.2022 року;
II етап – визначення переможців та оголошення результатів конкурсу 01.06.2022 року;
III етап – нагородження переможців конкурсу, відбудеться 01.06.2022 року.

Про порядок подання конкурсних робіт та інші деталі читайте за посиланням: https://rada.info/.../d5ed0c72f4be673dc97d8197cc8cb2b9.pdf