День героїв України 2022

Дата: 23.05.2022 09:54

У День героїв України, 23 травня, вшановуємо пам'ять та висловлюємо свою щиру вдячність всім Героям, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, за нашу з вами Свободу!

Завдяки подвигу героїв минулого, мужності українського народу  – Україна здобула омріяну Незалежність.
Сьогодні, завдяки Героям сучасності на війні з російським агресором, Україна гідно відстоює свою державність, свою Свободу.

Героїчний дух минулих поколінь, столітні випробування нашого народу свідчать, що національна ідея з кожним поколінням передається від діда до батька, від батька до сина.
У цей день бажаємо кожному українцю гартувати тіло й дух, всіма силами та кожному на своєму місці, об’єднавши зусилля наближати Перемогу та Мир.

На сайті громади за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/aleya-pamyati-zagiblih-na-shodi-ukraini-16-37-12-09-02-2022/ створено Алею пам'яті мешканців Підгайцівської громади, які загинули у російсько-українській війні, що триває з 2014 року.

Шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу як на землі, так і в лавах Небесної гвардії.
Слава Україні!