Домашній хліб для потреб ЗСУ та цивільного населення прифронтової зони випікають в одному з освітніх закладів Підгайцівської громади.


Про таку потребу у волонтерському пункті села Підгайці дізналися від військового капелана та настоятеля місцевої церковної громади Івана Гуреєва.  

Отець Іван розповів, що, неодноразово перебуваючи спільно з військовими капеланами Волині з гуманітарними місіями в місцях ведення бойових дій та прифронтовій зоні, вивчали потреби цивільного населення та військових. З’ясували, що наші захисники та люди, які найбільше постраждали від війни потребують найнеобхіднішого – «Хліба насущного». 


Ідею возити хліб підтримали також сільськогосподарське підприємство з села Підгайці, яке надало зерно та  власниця млина з Крупи, де його змолотили.


Випікають запашний домашній хліб господині у місцевій школі.


Волонтери з Волині, долаючи сотні кілометрів, доставляють випічку у Київському, Миколаївському напрямку та туди, де є найгостріша потреба, аби бійці на фронті та цивільні змогли покуштувати духмяний український хліб. 

А головне – передати смачний та запашний хліб, вирощений на рідній землі та нагадати нашим  хлопцям, що їх дуже чекають вдома з Перемогою.