Власникам земельних ділянок та нерухомого майна: РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ, ЯК ПЕРЕВІРИТИ НАЯВНІСТЬ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Дата: 12.05.2022 11:06

Шановні власники земельних ділянок та нерухомого майна!

До вашої уваги реквізити для сплати податків:

1.    Земельний податок з фізичних осіб

Призначення платежу: Земельний податок з фізичних осіб
Рахунок одержувача: UA778999980334109813000003542
Найменування отримувача: ГУК у Волин.обл/с.Підгайці/18010700

2.    Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами,  які є власниками об’єктів житлової нерухомості

Призначення платежу: Податок на нерухомемайно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами,  які є власниками об’єктів житлової нерухомості
Рахунокодержувача: UA 538999980314040617000003542
Найменуванняотримувача: ГУК у Волин.обл/с.Підгайці/18010200

Як перевірити наявність податкового боргу:

Перевірити наявність податкового боргу за 2021 рік за платежами: земельний податок з фізичних осіб та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки можна в електронному кабінеті Державної податкової служби України (https://cabinet.tax.gov.ua).

У приватній частині Електронного кабінету в режимі «Стан розрахунків з бюджетом» користувачу Електронного кабінету надається доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів, де червоним кольором буде позначено суми заборгованості перед бюджетом.

Вхід до приватної частини (особистого) електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації он-лайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через Інтегровану систему електронної ідентифікації - https://id.gov.ua/ (MobileID та BankID).

Додаткову інформацію можна отримати у спеціалістів Головного управління Державної податкової служби у Волинській області за номером телефону: (0332) 777 187.

Завдяки своєчасній сплаті місцевих податків та зборів можливе подальше фінансування установ охорони здоров’я, освіти, культури, забезпечення соціальних гарантій жителів та інших потреб громади.
Дякуємо всім, хто має можливість і сплачує податки до бюджету громади.