Напередодні Дня Європи  приємну звістку дізналися у Піддубцівському ліцеї.  Євроклуб освітнього закладу вже вчетверте переміг у  Всеукраїнському конкурсі від Представництва ЄС в Україні.

Список 25 євроклубів-переможців з різних регіонів України був оприлюднений  у ході он-лайн зустрічі координаторів євро клубів українських шкіл 6 травня 2022 року.

Проєкт євро клубу Піддубцівського ліцею під назвою «Європейська формула чистого повітря» має екологічне спрямування і буде втілюватися за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Реалізовуватиме проєкт  заступник директора з виховної роботи, соціальний педагог Ольга Чухілевич у партнерстві з євро клубами Луцька, Тернополя, Дніпропетровської та Харківської областей.

Заплановані заходи передбачають активності, спрямовані на підвищення екологічної грамотності, зокрема щодо збільшення зелених насаджень, шкідливості спалювання сухої трави, автомобільних викидів в атмосферу.

«До реалізації проєкту буде залучено 5 Євроклубів-партнерів з різних областей України. У Піддубцівському ліцеї цільовою аудиторію будуть учні 5-11 класів. Очікуваними результатами втілення цієї ініціативи буде ознайомлення з європейським зеленим курсом, підвищення екологічної обізнаності, здобуття навичок грамотного поводження у довкіллі в контексті європейського вектору розвитку України», -  розповіла координатор проєкту Ольга Чухілевич.

Євроклуб ліцею отримує, також,  сувенірну продукцію для заходів (кепки, футболки, значки тощо) від Представництва ЄС в Україні.

За підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україн".