Рибалки Підгайцівської громади долучилися до допомоги ЗСУ. ФОТО

Дата: 10.05.2022 08:36

Завдяки рибалкам Підгайцівської громади, які відгукнулися на пропозицію заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходька, виловили більше 70 кг риби на тушкованку для Збройних сил України та тероборони.

Підгайцівська сільська рада дякує директору рибоводно-меліоративної станції села Лище Прадуну Василю Петровичу за білого амура, любителям-рибалкам села Лище з РК «Сазан»,  Спілці рибалок села Крупа, які долучилися до доброї справи та принесли наловлену рибу.

Кухарі Лищенського ліцею почистили та зробили заготовки у банках, а Іван Муляр, Руслан Яслинський, Микола Лисенко  та Олександр Папенко із Воротнева, приготували рибу в автоклаві.