День Матері для сімей переселенців влаштували Підгайцівські вихователі. ФОТО

Дата: 09.05.2022 17:51

Вихователі Підгайцівського дитсадка влаштували свято до Дня матері для сімей переселенців, які отримали тимчасовий дах над головою в одному із комунальних закладів Підгайцівської громади.

Інтерактивна програма для дітей та їхніх матусь, пісні, танцювальні активності, патріотичні майстер-класи не залишили байдужими нікого. Мами тихенько витирали сльози, діти міцно їх обіймали й дякували за турботу, яку останнім часом почали ще більше цінувати.

Після завершення свята усіх чекав ще один приємний подарунок – заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько привіз солодкі гостинці від Волинського фахового коледжу харчових технологій. Студенти та викладачі випекли солодку здобу, різноманітне печиво та передали його дітям, аби додати до святкового настрою ще й затишкуз яким у дітей і асоціюється домашні пиріжки та інша випічка.

Такі ж коробочки зі смачненьким Поліцейські офіцери Підгайцівської громади відвезли переселенцям у село Романів.

Підгайцівська сільська рада висловлює подяку колективу Волинського фахового коледжу харчових технологій за їхню свідому громадську позицію та добру справу, яку вони зробили для сімей, які через війну втратили можливість випікати солодощі для дітлахів у себе на кухнях.

Спільними зусиллями наближаємо перемогу України!