У перервах між повітряними тривогами у Підгайцівській громаді працівники освітніх та культурних закладів, намагаються відволікати дітей від тривожних буднів. Для цього у кожному старостинському окрузі громади щотижня відбуваються заняття у різноманітних техніках – усе, аби мінімізувати стрес, який міг виникнути у дітей у зв’язку з воєнними діями на території України.

У Липинському будинку культури цього тижня діти виготовляли вітальні листівки до Дня матері та танцювали.  Танцювальну терапію Руслан Грохоль провів вперше, але дітям дуже сподобалось, тож прийняли рішення, що відтепер рукоділля чергуватимуть із іншими активностями.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько зазначив, що арттерапевтичну роботу з дітьми у громаді розпочали місяць тому. Помітно, що майстер-класи, різноманітні творчі заняття у кризових центрах психологічної допомоги при школах, бібілотеках, клубних закладах збирають все більше дітей. Та й усмішок додалося, а це хороший показник.

Посадовець подякував освітянам та працівникам закладів культури Підгайцівської громади, що вони взяли на себе непросту, але потрібну місію та за допомогою творчих занять додають дітям сил та оптимізму пережити «темні» часи.