Анонс дійств та майстер-класів до Дня Матері

Дата: 02.05.2022 14:39

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сімейного вогнища, яка грає величезну роль у вихованні дітей та їхньому майбутньому. Саме мама прищеплює дитині любов до рідної землі.

В Україні День матусі офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. У 2022 році ця дата припадає на 8 травня

У КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» вирішили цілий  прекрасний травневий тиждень присвятити тому, щоб діти громади та з числа внутрішньо переміщених дітей мали можливість особливим чином привітати найріднішу людину, сказати їй теплі слова та зробити приємний подарунок. Тому, анонсуємо розклад дійств з 02 по 08 травня 2022 року у Підгайцівській громаді: