У Липинах відбудеться танцювальна терапія для дітей

Дата: 02.05.2022 09:38

У Будинок культури села Липини Підгайцівської громади запрошують дітей на танцювальну терапію.

Перше заняття відбудеться у середу, 4 травня о 15:00. Проведе танцювально-рухову терапію хореограф Руслан Горохоль.

Захід відбудеться за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Липини, вул. Центральна, буд. 7.

Танець є одним з найдавніших способів вираження людиною своїх почуттів та емоцій. Він поєднує в собі фізичну, психічну та естетичну діяльність. У танці людина може виражати цілу гаму емоцій, тому він активно використовується в сучасній терапії, адже у вільному русі та імпровізації відбувається спонтанне вивільнення почуттів. Рухи танцю є своєрідним засобом комунікації, який допоможе в нинішніх умовах відволікти дітей від тривожних думок про війну.