Підгайцівським переселенцям показали «родзинки» Луцька. ФОТО

Дата: 30.04.2022 19:47

Справжню туристичну пригоду влаштували для переселенців із Київської, Харківської, Донецької та Миколаївської областей депутатки Підгайцівської сільської ради.

Дітей розважили та познайомили з історією древнього Луцька їхніх батьків, організували пішу екскурсію старим містом, яке якраз потопає у цвіті дерев, помилувались мурами Луцького замку та відпочили від воєнних страхів у затишній атмосфері Луцького зоопарку.

Освітянка і депутатка Підгайцівської сільської ради Світлана Зінкевич мала особливу місію екскурсовода, тож новоспечені туристи, дізналися чимало цікавого і про походження назв сіл, у яких вони знайшли прихисток у Підгайцівській громаді, у Луцьку побували у Будинку архітектора на березі Стиру, побачили будинок Косачів, де починала писати перші вірші Леся Українка, почули гімн у виконанні Луцького кликуна, який щодня опівдні підіймається на головну вежу Луцького замку і сурмить, аби привітати мешканців та гостей міста із новим днем.

У Луцькому зоопарку дітлахи із задоволенням спостерігали за життям тваринок, розважались у відпочинковій зоні та ласували смаколиками. На завершення поїздки діти отримали подаруночки  -  патріотичні брелки від фабрики дитячих іграшок «Тигрес».

Батьки та діти були задоволені мандрівкою, оскільки довелося побачити основні туристичні родзинки Луцька та відволіктися від думок про війну.