Кризовий центр «Всі свої» при Лищенському ліцеї застосовує у роботі одну з  найбільш дієвих психотерапевтичних технік -  пісочну терапію. Заняття для дітей відбувається у формі гри «Пошук скарбів», адже пісок ідеальний матеріал для поліпшення психоемоційного стану дитини.

Нещодавно тут, також, провели майстер-клас з крапкографії за участі вчителів та учнів ліцею, який допоміг учасникам відволіктись від щоденних турбот, напруги і хвилювань.

Працівники центру рекомендують як перемогти хвилювання в умовах війни: «Вас охоплює стрес? Візьміть олівець, фарби та малюйте, малюйте, малюйте! Влаштуйте собі власний курс антистресової арт-терапії. Після вже першого сеансу ви зрозумієте, що спричинило такий стан. Або згадайте дитинство і пограйте з піском. Процес зазвичай захоплює настільки, що дуже важко зупинитися, адже все несвідоме виходить на поверхню; у художній творчості людина втілює свої емоції, почуття, надії, страхи і сумніви, мимоволі ми дізнаємося про себе багато нового. Через художні образи наше несвідоме взаємодіє зі свідомістю, ми аналізуємо і оновлюємось…»