У клубі села Гаразджа провели майстер-клас для дітей із виготовлення голуба Миру

Дата: 28.04.2022 09:18

27 квітня у клубі с. Гаразджа провели майстер-клас з оригамі. До участі залучили місцевих дітлахів, які з паперу майстрували голуба Миру.

Учасники майстерки розмальовували вироби у жовто-блакитні кольори та писали слова-побажання швидкого повернення до рідних домівок нашим захисникам.

Як повідомили організатори, усі голуби разом із посилками будуть відправлені військовим.

Директорка КЗ Центр культури, туризму молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук у мережі Фейсбук зазначила, що «Голуб вважається символом Миру, оскільки після великого потопу він приніс звістку про те, що вода відступила. Тож хай і в нашій країні якнайшвидше настане Мир. Цього хочуть як дорослі, так і дітвора. Нехай буде МИР!!! Допоможи нам у цьому, Боже!!!».

А поки діти майстрували голубів Миру, дорослі теж не сумували. Вони плели весняні віночки з верби, які є символами здоров'я та життя.