Пасочки з благословенням і молитвою поїхали на фронт. ВІДЕО

Дата: 22.04.2022 16:04

Працівниці закладів культури Підгайцівської громади вирішили й собі «помедитувати» біля печі на передодні Великодня та підтримати українську традицію випікання пасок.

За 8 годин господині спекли 47 пасочок, які разом із розписаним  медовим печивом, передали у Волонтерський центр «Суспільне». Звідти смаколики, разом з іншою допомогою, поїдуть до воїнів Збройних Сил України на схід.

Фото без описуФото без опису

Директорка КЗ «Центр культури, туризму молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук розповіла, що в процесі випікання обрядового хліба, вони виконали усі обов’язкові ритуали українських господинь, тож паски для військових спечені з щирою любов’ю та молитвою.

Жінки сподіваються, Бог почує їхні молитви, а частинка домашнього затишку, відправленого разом  із пасочками, додасть хлопцям наснаги перемогти ворогів і повернутися додому живими та здоровими.

Фото без описуФото без опису