Напередодні Великодніх свят працівники Кризового центру психологічної допомоги Підгайцівського ліцею підготували майстер-клас із писанкарства для дітей із сімей тимчасових переселенців та дітей з особливими освітніми потребами. Це вже друге арттерапевтичне заняття для дітей на базі центру.

Учителька малювання Оксана Дещинська розповіла дітям про традиції Українського народу, показала відео про символіку свята, традиційні орнаменти, які використовують, розписуючи писанки.  Створена атмосфера сприяла тому, що усі діти вирішили використовувати у своїх роботах символи України, зобразити своє бажання миру, процвітання та добробуту нашій державі.

За словами, практичного психолога Інни Ляшук, заняття в центрі допомагають дітям відволіктися від травматичних думок, пов’язаних із пережитим досвідом воєнних дій. Діти долають страхи, вимальовують та проговорюють емоції, які їх турбують і отримують полегшення. Батьки охоче приводять дітей на заняття та підтримують будь-які активності, організовані в громаді для реабілітації вимушених переселенців.

До слова, у Центрі турботи у селі Підгайці, де можна отримати гуманітарну допомогу, обрати одяг або інші речі першої потреби, щодня працюють психологи, які надають психологічну допомогу дорослим і дітям. Для дітей організували інтерактивний куточок з іграшками, розмальовками, різними забавками.

Нагадаємо, Кризові центри психологічної допомоги працюють у 6 освітніх закладах Підгайцівської громади за таким графіком:

Борохівська гімназія – пн.-пт. З 9 до 13.00 (психолог – Наталія Василівна Гершон)

Липинський ліцей – пн.-пт. З 10.00 до 13.00 (психолог -Інна Борисівна Балюк)

Лищенський ліцей – пн..-пт. З 10.00 до 14.00 ( психолог – Тетяна Вікторівна Маковська)

Романівський ліцей – пн.., ср., пт., з 10.00 до 13.00 (психолог - Ірина Володимирівна Ткач)

Піддубцівський ліцей – пн. – пт. 10.00-16.00 (психолог – Альона Ігорівна Іванчук)

Підгайцівський ліцей – пн..-пт. З 9.00 до 13.00 (психолог - Інна Олександрівна Ляшук)