Для харків'ян передали гуманітарний вантаж

Дата: 22.04.2022 12:30

Сьогодні відправили допомогу для мешканців  Харкова. До збору вантажу долучилась  церква ХВЄ «Світло Життя» с. Підгайці, які передали близько З00 банок власноруч виготовленої рисової та перлової  каші з овочами та м’ясом, картоплю. Щиро дякуємо Володимиру  Івановичу та всім прихожанам за підтримку.

Фото без описуФото без опису

Окрема подяка жителям сіл Лище, Воротнів, Підгайці за збір картоплі, консервації.

Завдяки волонтерам з Європи для дітей Харкова вдалось передати медикаменти, суміші, дитяче харчування, засоби гігієни, пляшечки для годування, пустушки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо господиням громади, які передали пасочки та крашанки, дітям громади за патріотичні підтримуючі листи.

Фото без описуЗавдяки волонтерці з Харкова Анастасії, ми маємо змогу передати допомогу до рук тих людей, які цього гостро потребують.

Фото без описуФото без опису

Робимо спільну справу та наближаємо Перемогу. Разом ми сила!