Лищенський старостівський округ цьогоріч завершив багатоетапний період  проведення весняних толок у старостівських округах та територіях Підгайцівської громади. Підсумовуючи проведену роботу, можна сказати, що у чистий четвер наша громада прибрана та готова до Великодня.

 Щоб навести лад в селах Лище та Воротнів: - «Кожен робив певну роботу: білив, підмітав, загрібав, грузив, впорядковував, висаджував. В ці передсвяткові дні працювала техніка КП Підгайці, СГТОВ «Лище»» - розповіла староста Олена Голубович.

«Фізична праця прикрашає світ і стан людини, тому працювали всі незалежно від статусу. Хочу ще раз сказати вам друзі, що разом ми —сила. До працівників тієї чи іншої галузі територіальної громади, які влаштовували суботники, долучилися багато небайдужих жителів: спільнота «Сазан» — прибирали ставок; громада Церкви «Преображення» та церкви Баптистів — прибрали центр села; тероборона — прибрали території біля блокпостів; наші жіночки — шиють, фасують, печуть, прибирають. Люди ви всі неймовірні », - написала на своїй сторінці у Фейсбук староста Олена Голубович.