Звірівський старостівський округ Підгайцівської сільської ради передав на потреби ЗСУ Великодню підтримку

Дата: 20.04.2022 10:05

Днями мешканці звірівського старостівського округу зібрали та передали Великодню посилку для бійців 14 бригади.

Люди випікали пасочки, печиво, закупили консерви, ковбаси, інші продукти харчування.

Передали медикаменти, маскувальну сітку, цигарки. Місцеві дітлахи виготовили для захисників патріотичні підтримуючі листівки з малюнками.

«Також буде їхати вантаж до нашого односельчанина та його побратимів з Ківерцівської та Підгайцівської громад. Передали 5 бронежилетів та продукти», - повідомила місцева активістка Світлана.

Сподіваємося, пасочки та печиво від Звірівських господинь смакуватимуть нашим захисникам.

Разом до перемоги!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!