Шановні мешканці громади!
Сьогодні Управління СБУ у Волинській області оприлюднило інформацію про те що співробітники СБУ заблокували незаконний збут партії бронежилетів, касок та інших товарів, ввезених на митну територію України як гуманітарну допомогу. 

За їхньою інформацією, незаконну схему ніби-то організував військовослужбовець добровольчого формування, який також донедавна обіймав посаду керівника одного з відділів Підгайцівської ТГ.

Хочемо заявити, що Підгайцівська сільська рада не може знати, контролювати, або нести відповідальність за дії працівників у позаробочий час. Але ми точно знаємо, що справа, яку розслідує СБУ немає жодного відношення до Підгайцівської громади та гуманітарних вантажів, які прибувають від волонтерів з якими сільська рада налагодила співпрацю, аби допомагати переселенцям, військовослужбовцям та цивільному населенню, які перебувають у зоні воєнних дій.

Тому просимо не спекулювати на цій темі, не проводити паралелі із діяльністю Підгайцівської сільської ради, а дати можливість оперативникам встановити усі деталі цієї справи.