Підгайцівську громаду приберуть до Великодня. ФОТО

Дата: 15.04.2022 14:26

Щоб навести лад в Підгайцівській громаді до Великодня, об’єднались працівники комунальних підприємств, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, представники сільської ради, мешканці сіл та переселенці Підгайцівської громади.

Вже традиційні весняні толоки проводять у старостівських округах та територіях громади. В умовах воєнного стану наші громадяни вкотре демонструють свою згуртованість та бажання дбати про власну територію.

Толоки відбуваються у різних населених пунктах в кілька етапів. Спільними зусиллями чепурять узбіччя доріг, парки, рекреаційні зони, береги ставків та річок, території загального користування.

Всі разом зустрінемо Великдень у чистій громаді.