Проведено профілактичний рейд

Дата: 13.04.2022 11:01

Днями працівником служби у справах дітей спільно з фахівцем соціальної роботи відділу соціального захисту населення та поліцейським офіцером Підгайцівської громади проведено профілактичний рейд з метою попередження і виявлення загрози життю та здоров'ю дітей на територіях Піддубцівського, Романівського, Хорлупівського старостинських округів.

Фахівці обстежили умови проживання у 10 сім'ях які перебувають на контролі служби у справах дітей та дві сім'ї опікунів/піклувальників, які проживають на території громади.

Батькам роз’яснено законодавство України щодо виконання ними батьківських обов’язків та надані консультації щодо протидії насильства в сім'ї, цільового використання державних допомог та отримання ними соціальних послуг.