За кілька днів до 31-го дня народження, після ворожого обстрілу на Київщині, обірвалося життя  Василя Кальчука із села Новокотів.

12 квітня 2022 року, за волею рідних, у Церкві Воскресіння Господнього у селі Звірів священнослужителі відправили панахиду та, разом із громадою, помолилися за душу померлого героя України та усіх військовослужбовців, які загинули під час виконання бойового завдання, захищаючи незалежність України.

Аби віддати останню шану захиснику, вздовж усього шляху – аж до кладовища у селі Новокотів, Героя зустрічали на колінах односельці, несли квіти та прапорці України на його могилу сусіди, товариші, друзі, вмивалися сльозами рідні, молилися за Царство Небесне священнослужителі, мовчки проводжали в останню путь військовослужбовці, несучи блакитно-жовті та червоно-чорні знамена, які розвивались на вітрі, нагадуючи усім, що Василь Кальчук, загинув героєм, до останнього лишившись вірним присязі та воюючи заради цілісності України.

Підгайцівська громада та колектив сільської ради розділяє біль втрати із рідними та близькими Василя Кальчука! Вічна пам'ять та шана Герою!