Великодні вінки майстрували діти у Борохові

Дата: 12.04.2022 11:20

Днями у Будинку культури села Борохів діти майстрували великодні вінки з кольорового паперу. Організували майстер-клас для малечі директорка Світлана Чиж та бібліотекарка Алла Довгаль.

Процес виготовлення віночків дозволив відволіктись дітворі від війни, поспілкуватись та нагадати про традиції, пов’язані зі світлим святом Великодня.

Організатори розповіли, що цей атрибут є невід'ємною частиною святкового декору та оформлення приміщення у Великдень. Його можна придбати в магазині, але найприємніше здивувати своїх близьких і друзів чудовою прикрасою, створивши вінок власноруч.

Виріб можна використати для сервірування святкового столу і як декор для вхідних дверей.

На стіл вінок ставлять в центрі і в нього викладають паску і фарбовані яйця. Таким чином, він займає важливе місце в організації святкової атмосфери на Великдень.

Також великодній вінок - це чудове прикраса для вхідних дверей. Вішаючи його на двері, господарі показують, що це будинок, в якому раді гостям і зустрінуть їх з усією привітністю і добротою.

Більше фото за посиланням: КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради