У селі Веснянка Підгайцівської громади провели майстер-клас для дітей

Дата: 11.04.2022 09:48

Великдень або Пасха - це найбільше християнське свято з певними залишковими елементами з давніх слов’янських традицій.

І до традиції розпису писанок в останні часи долучився і розпис пряників. Тому на передодні свята для дітей із с. Веснянка Підгайцівської громади завідувачка клубу Тамара Бондар організувала майстер-клас «Оздоблення пряників цукровою глазур’ю», який провела Юлія Шумяк.

За допомогою майстрині діти заливали пряники кольоровою глазур’ю, а потім малювали вушка зайчика або виконували малюнок у вигляді курчатка. Додатково використовували квіти з цукрової мастики.

Присутні активно захопилися розписом солодощів і по закінченню мали результат - яскравий пряник, який отримали в подарунок.

КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради