У Підгайцівській сільській раді зареєстрували шлюб

Дата: 08.04.2022 14:44

Випускова редакторка «Першого» Ірина Садовник сьогодні, 8 квітня, зареєструвала шлюб з військовослужбовцем ЗСУ Станіславом Романенко.

Шлюб зареєстрували у Підгайцівській сільській раді.

Привітати новостворену сім’ю прийшли родичі, друзі та побратими нареченого, адже він у 2014-2015 роках захищав цілісність України у складі легендарного полку, а днями збирається продовжити службу у лавах ЗСУ.

«Щиро вітаємо Романенків з одруженням, бажаємо їм палкого кохання, взаєморозуміння, мудрості та невичерпної енергії, якої б мало б вистачити, щоб у Підгайцівській громаді з’явився ще один славний рід. Хай усі ваші спільні мрії здійснюються! Чекаємо вас після ПЕРЕМОГИ з гарними новинами. Слава Україні!», – привітав молодят Леонід Гроголь – заступник Підгайцівського сільського голови.

За метеріалами ПЕРШИЙ канал соціальних новин